Чим відріззняеться кемпінг від готелю

Якщо підняти питання, Чим відрізняється кемпінг від готелю, найпоширеніша відповідь не відкриє нічого нового. Що таке готель знають абсолютно всі І дадуть відповідь в подробицях. Люди, що зацікавилися таким явищем як “кемпінг”, в більшості випадків лише мазнуть по поверхні, а то і виявлять між ними схожість. Обидва явища виконують одну функцію: надають тимчасовий притулок. Однак різниця досить відчутна.
Якщо Ви шукаете тихий відпочинок , то рекомендуємо замовити Кемпинги Коблево

Готель
Транзитна, ділового типу, готель сімейного типу — сфера обслуговування не стоїть на місці, винаходячи нові моделі для просування бізнесу. Основу залишають:

готелі з номерами підвищеної комфортності, більше змахують на будинки відпочинку;
готелі для сімей, часто приймають постояльців з тваринами;
недорогі придорожні мотелі;
одні з найпоширеніших — розташовані переважно в аеропортах або недалеко від вокзалів — для людей, змушених часто переміщатися з місця на місце.


У всіх означених типів готелів одна мета: гідно прийняти гостей і забезпечити їм належний рівень обслуговування. Комфортні умови, можливість відпочити або просто переночувати в перервах між рейсами — саме з цих причин люди заселяються в готелі. Готелі розрізняються за ціновою категорією, рівнем комфортабельності, формою власності і тривалості роботи. У великих містах — за ступенем наближеності до центру, а в курортних зонах — по відстані від готелю до моря.

Кемпінг
Англомовні туристи сприймають camping як відпочинок в літніх будиночках. По-нашому — як вони називають короткострокові походи або ж тривале перебування на природі. У російській мові кемпінг має трохи інше значення. Це табір, розбитий під відкритим небом, часто обладнаний імпровізованою автостоянкою.

Тут знаходять притулок піші туристи, автостопщики і люди, що пустилися в тривалу подорож “дикунами”. Зрозуміло, досить тих, хто просто вирішив вибратися на пару днів в похід, але основний кістяк складають перераховані вище категорії. Часто умови кемпінгу наближені до умов виживання. Тут панує принцип самобутності і, що теж важливо, самообслуговування.

В умовах постійної конкуренції готелі змушені винаходити рідкісні «фішки» заради того, щоб переманити клієнтів, у тому числі і номери під відкритим небом. Останнім часом набирає популярність і новий різновид кемпінгу-глемпінг, де умови життя значно поліпшені. Намети змінюють намети, шашлики та консерви — вишукані страви, приготовані на вугіллі. Що характерно, у справжніх шанувальників даного виду відпочинку це модне протягом захоплення не викликає. Незважаючи на те, що обидві культури відпочинку час від часу нашаровуються один на одного, не важко зрозуміти, чим відрізняється кемпінг від готелі і що з цього підійде саме вам.